O nás

SenLine rodinný podnik

SenLine má v oblasti dřevovýroby více jak 20letou tradici, přičemž se věnujeme i dalším činnostem – pronájem ubytovacího zařízení v soukromí, wellness služby – především masáže a pedikúra a nejčerstvějším rozšířením je rodinné vinařství. Jakožto malá firma vsázíme na vtažení všech našich pracovníků do procesů firmy. Zakládáme si na důvěře, která nám přináší určitou stabilitu a prosperitu podniku do budoucna.

VIZE & MISE

Naší sdílenou vizí SenLine je být progresivní znalostní organizace s proaktivním chováním všech zaměstnanců firmy, včetně majitele – potažmo rodiny Cichrových :-), která bude generovat možnosti nových příležitostí pro úspěšný rozvoj a návrhy nových projektů, které SenLine zvýhodní oproti konkurenci. Aneb řídíme se mottem „Nepřežívají ti nejsilnější, ale jen ti nejpřizpůsobivější“.

Strategický cíl v oblasti dřevovýroby

Strategickým cílem naší firmičky je soustředit se na výklenkové okno příležitosti na trhu a odlišit se vyšší hodnotou pro zákazníka, oslovit konkrétní segment zákazníků a vytvořit jim nabídku na míru.

Co děláme?

V podniku se kombinuje sériová i zakázková výroba postelových roštů a rámů, přičemž technologie a výrobní procesy jsou přizpůsobeny tak, aby pružně reagovaly na požadavky odběratelů.

Historie založení firmy

Počátky

Založení firmy jako osvč proběhlo 13.7. 1994 a vlastníkem je od založení do dnešních dnů Ing. Petr Cichra. V počátcích jsme se zabývali zprostředkováním obchodu a služeb, avšak svou činnost jsme rozšířili o nákup a prodej zboží, což si vynutilo pronájem skladových prostorů, kde se zboží klasicky třídilo, balilo a expedovalo k zákazníkům.

Rok 1999

Přelom tisíciletí přinesl nové podnikatelské příležitosti, takže jsme se pustili do výrobní sféry – konkrétně nábytkářského průmyslu. Do roku 2014 jsme prostřídali několik pronajatých hal, které jsme využívali k výrobě i skladování.

Rok 2012 – vznik značky SENLINE

Tímto rokem jsme udělali velký krok ke zvýšení hodnoty rodinného podnikání – vstoupili jsme na zcela odlišný trh – ubytovací služby – SenLine – ubytování Brumovice. Ten rok byl pro nás významný i z hlediska tvorby loga a názvu SenLine, který nyní zastřešuje veškeré naše aktivity – dřevovýrobu, zmíněné ubytování, vinařství a wellness.

Zlomový okamžik a výrazný posun firmy v oblasti dřevovýroby

Pod tlakem výpovědi z nájmu výrobní haly a ze strategických cílů rozšířit výrobu i portfolio zákazníků jsme si vybudovali vlastní nové zázemí. K tomu jsme využili koupený brownfield – opuštěné výrobní prostory bývalých jihomoravských dřevařských závozů.